Parimatch запустили нову кампанію з зірками “Ювентуса”

Головні зірки чемпіона Італії з футболу з’явилися в новому українському відеоролику. Він був знятий офіційним беттинг-партнер “Ювентуса”, брендом Parimatch. Героями ж відеоролика стали Артур Мело, Данило, Альваро Мората, Кріштіану Роналду і Войцех Щенсний.Реалізацію проекту здійснила українська кіностудія Electric Sheep Film. Відео виконано в сучасних стилі, який показує схожість обох брендів, їх енергію і зарядженість на перемогу.

Режисери, які працювали над створенням відео – Андрій Копоц і Макар Северин. Зйомками керував досвідчений оператор Микита Кузьменко, який раніше працював з Кеті Перрі та Карди Бі. Музику створював Євген Філатов, відомий також як “The Maneken” – відомий український композитор і звукорежисер групи ONUKA. Electric Sheep Film також виконала фінальну візуалізацію у співпраці з моушен-дизайн бутиком Massa +.

Відеоролик змогли створити, незважаючи на обмеження всесвітнього локдауна. Партнерство Parimatch, як інноваційного бренду, і “Ювентуса” довело, що в наше століття цифрових технологій все можливо.

Варто відзначити, що колаборація всесвітньо відомого футбольного клубу з букмекерів показала довіру представників європейського спортивного ринку до бренду Parimatch, який є авторитетним представником в беттинг, а також відомим меценатом вітчизняного спорту. Нагадаємо, що Parimatch першим в Україні отримав ліцензію як беттинг-компанія.

Іван Ляшенко, директор по маркетингу Parimatch: «Протягом останніх 6 місяців ми спостерігали за партнерством двох сильних брендів, що забезпечують відмінне розвага для мільйонів фанатів по всьому світу. Крок за кроком ми зміцнюємо наші партнерські відносини і раді бачити вибуховий коктейль, створений енергією “Ювентуса” і Parimatch. Зв’язок видатних футболістів, які представляють один з найсильніших клубів світу, з енергією і сміливістю Parimatch – це дійсно видовище ».

«Співпраця Parimatch і гранда європейського футболу демонструє довіру до нас як компанії з високою репутаційної складової, багато зробила для розвитку спорту як в Україні, так і за її межами. Такі проекти роблять нашу країну більш впізнаваною в світі, привабливою для зовнішніх інвестицій, створюють умови для запуску нових цікавих програм, роблять нас більш технологічними », – говорить Вадим Місюра, представник Parimatch в Україні.

Залишити відповідь