Вейкбординг в Україні

Все, що потрібно вейкбордисту – це дошка (вейк борд) або лижі, а також катер або лебідка.
Англійське слово wakeboarding складається з двох частин: wake (хвиля) і board (дошка). Є два способи катання: слідом за швидко рухаються катером, тримаючись за трос, і – розганяючись на лебідці.
Тому місця для занять вейкбордингом можуть бути найрізноманітніші. Для першого способу відмінно підходять будь-які водойми: моря, озера, річки. А для другого побудовані різні сучасні вейк-парки! Ці місця обладнані спеціальними трамплінами, кікер, бочками та іншими спорудами для відпрацювання трюків.
Адже спробувавши один раз вейк, вам обов’язково захочеться удосконалити свій стиль катання! Спочатку – нескладні елементи, а потім буде все цікавіше і екстремальнішими!

Існує кілька стилів катання на вейкбордингу.

Перший – власне, вейкбординг. Він найпростіший і ідеально підходить для новачків. Райдеру потрібно просто надіти лижі або дошку, і, тримаючись за трос катера або лебідки, слідувати за його швидкістю. Цей спосіб дуже схожий на кайтсерфінг.
Другий – вейксерфінг. Це катання по хвилях! Для цього водний буксировщик перевантажують особливим чином, щоб він створив штучну хвилю. Спочатку райдер їде слідом за катером, тримаючись за трос, а потім відпускає його і мчить самостійно по нескінченній хвилі! Вейк серфінг чудово підходить для початківців, щоб відпрацювати баланс на дошці, і для вже досвідчених райдерів, які просто сумують за серф-курортам. Ну, і в будь-якому випадку, це просто море адреналіну і задоволення, що неможливо порівняти ні з чим іншим.

Чим ще прекрасний Вейбординг, так це простотою в навчанні. На відміну від кайтингу і серфінгу буквально в першу ж годину занять ви зможете встати на дошку і проїхати свої перші метри. Отримайте драйв, доступний кожному.

Вейкбординг – розвивається вид спорту, який приносить не тільки гострі відчуття, але і тренує витривалість і багато груп м’язів.
Вейкбординг – один з цікавих і екстремальних видів сучасного спорту. Він широко поширений в західних країнах і останнім часом стає дуже популярним в Україні. Це свого роду синтез сноуборду, серфінгу і водних лиж. В даному спорті присутні різні фігури акробатики, елементи воднолижного слалому і самі стрибки.

X-Park

Розважальний центр X-Park пропонує вам активне проведення часу. Тут є два основних напрямки: вейкборд-катер і вейкборд-електротяга. Варіант з катером полягає в зачепленні за нього спортсмена, який тримається за спеціальний фал і, використовуючи хвилі або трампліни, він виконує захоплюючі трюки. Вейк на електротязі приводить його в рух за допомогою спеціального механізму – канатно-буксирувального пристрою, який замінює собою катер. Також є можливість освоїти кайтсерфінг і стати професіоналом у водних видах спорту. Х-парк має розвинену інфраструктуру. Це дозволяє займатися даним видом спорту, як любителям, так і професіоналам.
Адреса: парк Дружби Народів
Сайт: xpark.kiev.ua

Sporteventxtrem

Школа вейкбордингу * sporteventxtrem заснована в 2008 році в Києві. За цей час понад 900 осіб навчилися їздити по воді, а деякі навчилися перевертатися через голову і далі впевнено їхати. В основі навчання лежить безпеку і доступність, а постійна робота над помилками робить навчання простим і інтуїтивно зрозумілим. Головний тренер школи – Ткаченко Микита, 3-х кратний чемпіон України, понад 14 разів перемагав у змаганнях. У 2005 році брав участь в Чемпіонаті світу де зайняв 21 місце.
Адреса: вул. Труханівська 40
Сайт: wake.sporteventxtrem.com

SKY family Park

У парку сімейного відпочинку досить цікавих активностей, серед яких вейкбординг. Це екстремальна дисципліна, яка стрімко розвивається в Україні. В такому активному виді спорту задіяні практично всі м’язи тіла, тому ставши на дошку і потренувавшись кілька разів, Ви не тільки отримаєте задоволення від катання, а й приведете себе в відмінну форму. А навчитися підкорять хвилі Вас навчать професіонали.
Адреса: SkyMall, Т 2, проспект Генерала Ватутіна
Сайт: park.skymall.ua

TryWake

Для того, щоб отримувати максимальне задоволення від катання на вейкборді, найкраще вчитися правильній техніці катання з самого початку. Як зазначено на сайті, в вейк-клубі tryWake ви можете навчитися кататися на вейкборді, водних лижах, монолижі, вейксерфе, вейкскейті всього за пару уроків. А заняття проводяться як для дорослих, так і для дітей.
Адреса: Вул. Трухановская
Сайт: trywake.com

Вейк клуб екстремальних розваг “Exstar Club”

Клуб екстремальних розваг “EXSTAR CLUB” пропонує послуги з навчання і катання за катером в групах та індивідуально. У міжсезоння навчання основам фристайлу, карвінгу на стрітсерфі, лонгборді. Як йдеться на сайті, клуб відрізняється від інших підходом до клієнта. Для власників клубу це більше хобі ніж бізнес, тому ставлення до Вас буде як до хорошого друга, а не просто як до клієнта.
Адреса: Прирічна 37 пляж Африка

Залишити відповідь